Kaip išsirinkti inverterį?

 INVERTERIAI SAULĖS ELEKTRINĖMS (ĮTAMPOS KEITIKLIAI) – KĄ BŪTINA ŽINOTI?

Saulės elektrinė susideda iš dviejų pagrindinių komponentų: saulės modulių ir įtampos keitiklio. Tinkamo inverterio pasirinkimas – svarbus žingsnis įsigyjant saulės elektrinę. Kadangi inverterių pasirinkimas yra gana didelis, gali būti nelengva nuspręsti, kuris inverteris būtų tinkamiausias Jūsų saulės elektrinei.

Kaip pasirinkti? Štai keletas patarimų į ką vertėtų atkreipti dėmesį:

  1. Prietaiso efektyvumas. Aukštesnis efektyvumo balas reiškia mažesnius energijos nuostolius ir geresnius saulės elektrinės rezultatus.
  2. Įtampos keitiklis turėtų būti atsparus aplinkos sąlygoms, taip jis tarnaus ilgiau.
  3. Patikimumas ir garantija. Įsitikinkite, jog gamintojas yra patikimas ir suteikia garantiją, kad būtumėte apsaugoti nuo galimų gedimų ar defektų, o jiems ištikus, būtų kur kreiptis.
  4. Inverteris turėtų būti suprojektuotas su saugos funkcijomis, kurios apsaugo nuo perkaitimo, perkrovos ir kitų elektros pavojų (pavyzdžiui turi IP65 &C5 apsaugą).
  5. Stebėjimo sistema. Prietaisas turintis integruotą stebėsenos sistemą, suteikia galimybę stebėti inverterio veikimą ir saulės energijos gamybą nuotoliniu būdu.
  6. Taip pat, visada rekomenduotume pasikonsultuoti su saulės elektrinių specialistais, kurie galės įvertinti Jūsų poreikius ir pasiūlyti Jums tinkamiausią įrangą.

GREENUP siūlo platų, aukštos kokybės inverterių pasirinkimą. Galite rinktis iš Huawei, Sungrow ir Chint inverterių.

Visą informaciją apie mūsų siūlomus inverterius, rasite čia 

           

Inverteriai ir saulės elektrinės efektyvumas

Pasirinkę tinkamą įtampos keitiklį, galite išvengti didelių energijos nuostolių ir maksimizuoti savo saulės elektrinės veikimo efektyvumą. Pavyzdžiui, pasirinkę aukštos kokybės inverterį su aukštu efektyvumo balu, pvz., HUAWEI SUN2000 serijos (šių inverterių efektyvumas siekia iki 98,6 %) galite sumažinti energijos nuostolius iki minimumo, o tai reiškia didesnę grąžą iš investicijos į saulės energiją.

Inverterių technologi

nės naujovės

Šiuolaikiniai inverteriai ne tik konvertuoja saulės energiją į elektros energiją, bet ir turi įvairių technologinių naujovių. Pavyzdžiui, HUAWEI inverteriai turi integruotą FusionSolar platformą, kuri naudoja dirbtinio intelekto algoritmus, kad optimizuotų saulės energijos gamybą ir padidintų jūsų elektrinės veikimo efektyvumą netgi neidealiomis sąlygomis.

Sąnaudų ir grąžos santykis

Svarbu įvertinti ne tik inverterio kainą, bet ir jo ilgalaikį poveikį sąnaudoms ir grąžai. Pavyzdžiui, pasirinkus CHINT inverterį, kuris siūlo konkurencingą kainą ir patikimą veikimą, galite sumažinti savo investicijos pradines išlaidas, tačiau tai nereiškia, kad mažinsite efektyvumą ar patikimumą.

GREENUP įsipareigoja ne tik tiekti aukštos kokybės įrenginius, bet ir užtikrinti sklandų klientų aptarnavimą. Mūsų komanda visada pasirengusi suteikti techninę pagalbą, atsakyti į jūsų klausimus ir padėti rasti geriausią sprendimą jūsų saulės elektrinei.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis. Spauskite čia.