Saulės elektrinės verslui

Įdarbinkite saulę – sumažinkite savo verslo išlaidas!

Atsiperkamumas

Kokia nauda verslui?

Elektros energija gali būti žalia, patikima bei saugi. Tvarios saulės elektrinės verslui leidžia prisidėti prie gamtos tausojimo, nes į aplinką išmetama mažiau CO2. Įsirengę saulės elektrinę ne tik įgysite patikimo ir novatoriško verslo reputaciją, tačiau ir sumažinsite veiklos sąnaudas.

Ypač aktualu saulės elektrinės verslui, kurio veiklai reikia daug elektros energijos. Elektra rinkoje yra dažniausiai brangiausia dieną bei vasaros sezonu, o saulės elektrinės tuo metu veikia efektyviausiai, todėl saulės energija tampa daug taupesne alternatyva. Saulės elektrinės verslui suteikia galimybę turėti patikimą ir daug priežiūros nereikalaujantį energijos šaltinį.

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus kilusius klausimus, atliksime analizę bei pasiūlysime Jūsų įmonei geriausią atsinaujinančios energijos sprendimą skirtą vidiniam elektros poreikiui padengti ir padėsime užpildyti paraišką Europos Sąjungos paramai gauti.

Kodėl greenup?

8+ metų patirtis

Greenup.lt komandoje – tik ilgametę patirtį turintys specialistai. Esame pasiruošę išklausyti visus jūsų poreikius ir parinkti jums tinkamiausią sprendimą.

Daugiau nei 3000 įgyvendintų projektų

Kiekvienam projektui skiriame ypatingą dėmesį. Pasirūpiname viskuo nuo – iki, tad Jums nereikia niekuom rūpintis.

Teikiame ne tik gamintojo, bet ir rangovo, 10-ies metų garantiją

Įranga ir darbai apdrausti tarptautinėse įmonėse, suteikiama garantija iki 30 metų.

LEA parama juridiniams asmenims

Nuo Kovo 6 d. paramos kvietimas juridiniams asmenims saulės elektrinėms įsirengti

Kam skirta parama?

LEA parama skiriama mažoms įmonėms, registruotoms ne trumpiau nei 1 metus iki paraiškos pateikimo, ūkininkams, atsinaujinančių išteklių energijos bendrijoms ir piliečių energetikos bendrijoms.

ES parama

Labai mažoms, mažoms įmonėms arba šiuo kriterijus atitinkantiems ūkininkams valstybė kompensuos iki 35 proc. išlaidų saulės elektrinei, o bendrijos – iki 45 proc. Paramos intensyvumas bus skaičiuojamas nuo fiksuoto dydžio, kuris yra 1073 eurai už 1 kW įrengiamos saulės elektrinės galios.

Projekto įgyvendinimo terminas

Per 18 mėnesių.

Atsiperkamumas

4–5 metai

Greenup.lt

Saulės elektrinės įrengimo etapai

Konsultacija

Gavę užklausą, įsiklausome į Jūsų poreikius, įvertiname galimybes ir kartu parenkame Jums tinkamiausią sprendimą. 

Finansavimas

Suteikiame visą informaciją bei padedame užpildyti reikalingą dokumentaciją APVA. Esant poreikiui, bendradarbiaudami su partneriais, konsultuojame norint gauti paskolą.

Projektavimas

Greenup.lt komanda pasirūpina visais reikiamais projektavimo darbais. Aptariame Jūsų lūkesčius ir suderiname elektrinės projektą.

Montavimas

Užtikriname kokybišką ir nuoseklų elektrinės įrengimo procesą. Montavimo darbus atlieka tik patyrę srities specialistai.

Servisas

Mums labai svarbu, kad mūsų įrengtos jėgainės atitiktų aukščiausius kokybės standartus, todėl ypatingą dėmesį skiriame techninei įrangai ir jos priežiūrai.

Atsiliepimai

Kaip apie Greenup.lt atsiliepia klientai?

Rimvydas

Džiaugiuosi pasirinkęs jūsų įmonę, nes viskas vyko "kaip per sviestą", esu patenkintas ir pasiūlyta įranga, ir atliktų darbų kokybe.

Skaityti plačiau

Darius

Didelis ačiū Mariui V. už visus administracinius klausimus ir nuolatines konsultacijas bei Ridui su Algirdu (montuotojams) už nepriekaištingą darbą

Skaityti plačiau

Vytenis

Rekomendavo bendradarbis. Esame YPATINGAI patenkinti montuotojų darbu. Bendravimas - 10, tvarka -10

Skaityti plačiau

Atsakome į Jūsų klausimus

Dažniausiai užduodami klausimai

Saulės elektrinė verslui vidutiniškai atsiperka per 4-5 metus. Tačiau saulės elektrinės atsiperkamumas priklauso nuo daugelio faktorių – ar įrengiama elektrinė naudojantis parama, nuo įrengtos elektrinės galios, saulės modulių galingumo, elektros kainų ir kita.

Remiama veikla:  saulės elektrinių iki 500 kW (mažos galios saulės elektrinės)  įrengimas.
Jungtinio projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2023-03-09–2025-03-31.
Jungtinį projektą įgyvendina Lietuvos energetikos agentūra, kuri 2023-06-22 paskelbė kvietimą teikti paraiškas jungtinio projekto pareiškėjams (žemiau nurodytoms tikslinėms grupėms), vadovaudamasi Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos patvirtintu projektų finansavimo sąlygų aprašu (galima atsisiųsti iš čia). Numatyta, kad patirtos išlaidos saulės elektrinei įrengti bus apmokamos, taikant fiksuotąjį vieneto (1 kW įrengtosios galios) įkainį (žr. lentelės 18 stulpelyje „Supaprastintai apmokamų išlaidų dydžio kodas“ FĮ-04-03)  – 896,72 Eur be PVM.

Detalesnė informacija apie paraiškų teikimą, techninius projekto reikalavimus, tinkamas išlaidas ir kt. nurodyta kvietimo dokumentuose ir paskelbta šiose interneto svetainėse: www.esinvesticijos.lt ir www.ena.lt.