Parama verslo įmonėms

Pasinaudokite LEA parama verslui ir sumažinkite sąnaudas elektrai!

Pasinaudokite LEA parama saulės elektrinėms verslui

Nuo kovo 6 d. naujas paramos kvietimas juridiniams asmenims saulės elektrinėms įsirengti!

Parama skiriama:

Labai mažoms, mažoms įmonėms arba šiuos kriterijus atitinkantiems ūkininkams valstybė kompensuos iki 35 proc. išlaidų saulės elektrinei, o bendrijos – iki 45 proc. Paramos intensyvumas skaičiuojamas nuo fiksuoto dydžio, kuris yra 1073 eurai už 1 kW įrengiamos saulės elektrinės galios.

Projektams įgyvendinti lėšų skirta

Saulės elektrinių projektams įgyvendinti iš Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „Naujos kartos Lietuva“ lėšų skirta 62 mln. eurų.

Remiama veikla ir saulės elektrinės įrengimo terminas

Saulės elektrinės gali būti iki 500 kW ir turi būti įsirengtos per 18 mėn.

Mūsų ekspertai jums padės

Išrinksime tinkamiausią sprendimą

  Saulės elektrinė namamsSaulės elektrinė versluiAutomobilių įkrovimo stotelėServiso paslaugos


  GreenUp privalumai

  Kodėl verta rinktis mus?

  8+ metų patirtis

  Greenup.lt komandoje – tik ilgametę patirtį turintys specialistai. Esame pasiruošime išklausyti visus jūsų poreikius ir parinkti jums tinkamiausią sprendimą.

  Daugiau nei 3000 įgyvendintų projektų

  Kiekvienam projektui skiriame ypatingą dėmesį. Pasirūpiname viskuo nuo – iki, tad Jums nereikia niekuom rūpintis.

  Teikiame ne tik gamintojo bet ir rangovo – 10 metų garantiją

  Įranga ir darbai apdrausti tarptautinėse įmonėse, suteikiama garantija iki 30 metų.

  Atsakome į Jūsų klausimus

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Jungtinio projekto tikslinės grupės (iš jungtinio projekto finansuojamų projektų pareiškėjai):

  • labai mažos ir mažos įmonės (toliau – LMMĮ), registruotos ne trumpiau nei 1 metus iki paraiškos pateikimo;
  • ūkininkai, atitinkantys LMMĮ statusą, kurių ūkiai iki paraiškos pateikimo ne trumpiau nei 1 metus įregistruoti Ūkininkų ūkių registre;
  • atsinaujinančių išteklių energijos bendrijos, kai dalininkais nėra vidutinės įmonės ir (arba) savivaldybių valdomos įmonės;
  • piliečių energetikos bendrijos.

  Labai mažoms, mažoms įmonėms arba šiuo kriterijus atitinkantiems ūkininkams valstybė kompensuos iki 35 proc. išlaidų saulės elektrinei, o bendrijos – iki 45 proc. Paramos intensyvumas bus skaičiuojamas nuo fiksuoto dydžio, kuris yra 1073 eurai už 1 kW įrengiamos saulės elektrinės galios.

  Greenup.lt ne tik pasirūpins sklandžiu projekto įgyvendinimu, bet ir padės Jums užpildyti visą reikiamą dokumentaciją, norint gauti paramą.

  Parama bus teikiama gamintojams savo ar ūkio poreikiams ir gaminantiems vartotojams. Gamintojai gali parduoti elektrą ir vartoti savo reikmėms, o gaminantys vartotojai – tik vartoti savo poreikiams. Kartu su paraiška teikiamos elektrinės prijungimo sąlygos gamintojams, skirtos savo poreikių tenkinimui arba perteklinės elektros energijos pardavimui, arba gaminančių vartotojų elektros energijos poreikio tenkinimui, arba įsipareigojimas pastatyti saulės elektrinę, kai planuojamos saulės elektrinės įrengtoji galia ne didesnė kaip 100 kW, o leistina generuoti galia lygi nuliui. ESO sąlygas reikės visiems (įmonėms, ūkininkams, bendrijoms) pateikti kartu su paraiška, jei bus įrenginėjama saulės elektrinė, kurios galia virš 100 kW arba bus energija perduodama į ESO tinklą (kartu su paraiška ESO paraiškos nereikės pateikti, jei SE mažesnė negu 100 kW ir energija nėra perduodama į ESO tinklą). Paraiška negali būti teikiama, jei saulės elektrinė jau yra pastatyta.