0 items - 0.00 € 0

Atėjo metas įdarbinti saulę Tapkite saulės elektrinės namams savininku ir džiaukitės sumažėjusiomis išlaidomis jau dabar. NORIU PASIŪLYMO
Kodėl vertėtų įsirengti saulės elektrinę namams?

Tapdami saulės elektrinės namams savininku, sumažinsite savo išlaidas už elektrą.

Pasinaudokite galimybę dalį išlaidų padengti valstybės parama, plačiau skaitykite čia.

Ypač geros sąlygos įsigyti saulės elektrinę išsimokėtinai plačiau skaitykite čia.

Naudodami žaliąją energiją, prisidėsite prie švarios ir tvarios ateities kūrimo sau ir savo vaikams.

Saulės elektrinės namams pagalba, pasigaminsite elektros energiją visiems namų elektros poreikiams padengti.

Kiek kainuoja saulės elektrinė namams?
Domina produktai:

Ką apie saulės elektrinę mano įsirengusieji Greenup.lt klientai

10kW Saulės elektrinės pagaminama elektros energija skirtingais mėnesiais.

Saulės elektrinę namams galite pasistatyti nebūtinai toje pačioje vietoje, kur naudosite pagamintą elektros energiją. Pavyzdžiui, saulės jėgainė gali būti pastatyta Alytuje, o jos pagamintą energiją galėsite naudoti Vilniuje.
Kodėl žalioji energija?

Saulė – tai pats galingiausias atsinaujinančios energijos šaltinis. Įsirengę saulės elektrinę namams, esate nepriklausomi nuo elektros tinklų ir pastovių kainos kitimų.

Be to, pasistatę saulės jėgainę, ne tik sumažinsite sąskaitas už suvartotą elektros energiją, bet ir tapsite žalios, aplinką tausojančios energijos gamintoju.

Kiek laiko naudosiuos saulės elektrine namams?

Nemokama ir švaria energija galite būti užtikrinti net iki 40 metų ir daugiau. Saulės moduliams, tiek efektyvumui, tiek produktui (kai efektyvumas yra žemesnis nei 87%) suteikiama garantija net ik 30 metų.

Be to, keliame aukštus reikalavimus ne tik sau, bet ir savo partneriams, tiekėjams ir subrangovams, todėl suteikiame 7 – 15 metų garantiją inverteriams, 5 metų garantiją montavimo darbams. Garantiją suteikia ir gamintojas ir rangovas.

Kas sudaro saulės elektrinę?

Jei nusprendėte tapti saulės elektrinės namams savininku, jums reikės saulės modulių, įtampos keitiklio ir tvirtinimo sprendimų. Įrengus elektrinę, iš karto prasideda elektros gamyba.

Saulės elektrinės veikimo procesas
  1. Gaminama saulės energija
  2. Momentinė energija naudojama nemokamai
  3. Energijos perteklius siunčiamas į ESO saugojimui
  4. Energija atsiimama žymiai pigesne kaina, sumokėjus pasaugojimo mokestį. Energija grįžta žiemos sezonu ir naktimis.
Saulės elektrinės namams

Mūsų įrengtų saulės elektrinių namams su dvipuse apskaita viršija 4 megavatus.

parama
10kW saulės elektrinė ant čerpinio stogo
projektas1
10kW saulės elektrinė ant čerpinio stogo
saulės baterijos
10kW saulės elektrinė ant žemės
IMG-0065-1024x768
8kW saulės elektrinė ant plokščio stogo
Kas yra dvipusė apskaita ir kaip galiu sutaupyti?

Jūs pasigaminsite visą savo namui reikalingą elektros energiją patys, ir to, ko nesunaudosite vasarą, galėsite perduoti pasaugoti į elektros tinklus už 0,0388€/kWh (be PVM) mokestį. 

Kai saulės nebus arba jos bus mažiau, pvz., naktį ir žiemą, jūs galėsite “atsiimti” sukauptą energiją iš elektros tinklų, o esant trūkumui nusipirkti iš tinklo operatoriaus. Taip per visus metus, galima visiškai išlyginti pagamintos ir perkamos elektros santykį ir taip beveik nieko nemokėti už elektrą.

Kokius saulės modulius rinktis saulės elektrinei namams?

Mes siūlome Vokietijoje, Italijoje ir Lietuvoje gaminamus fotovoltinius stiklas – stiklas, standartinius saulės modulius arba pilnai į stogą integruojamus saulės elementų sprendimus. Be to, saulės elektrinių namams įrangai suteikiame geriausias garantijas rinkoje, kurios siekia iki 30 metų.

saules elektrine namams
Stiklas - stiklas saulės moduliai

Lietuvoje gaminami Solid Pro dvigubo stiklo saulės moduliai yra įvertinti kaip vieni efektyviausių rinkoje, vertinant generaciją ir ilgaamžiškumą. Jiems suteikiama 30 metų produkto ir 30 metų efektyvumo garantija, berėmė technologija garantuoja kad efektyvumas nenukris mažiau 87%. Modulis atlaiko daug didesnį spaudimą, atsparus ugniai. Inovatoriškas ir modernus dizainas bei Šveicarų technologijos precizika garantuoja besaligišką berėmio saulės modulio kokybę.  Green Up yra oficialus Solitek atstovas Lietuvoje. Todėl garantija yra suteikiama tiek gamintojo kuris yra čia pat Vilniuje, taip pat ir rangovo.

Standartiniai saulės moduliai

Standartiniai fotovoltiniai saulės moduliai yra ilgaamžiai ir pasižymi dideliu naudingumo koeficientu. Naujausia technologija leidžia iš standartinio dydžio modulio išgauti daugiau nei 310W galią. Standartiniams moduliams suteikiama nuo 15-20 metų produkto ir 25 metų efektyvumo garantiją, kad galios efektyvumas nenukris mažiau 80%. Šio tipo modulių rėmas yra pagamintas iš aliuminio, jie yra lengvesni, mažiau apkrauna stogą. Galima pasirinkti rėmo spalvą. Green Up yra oficiali SoliTek(Lietuva), Futura Sun(Italija) atstovė Lietuvoje.

„Fronius“ ir ``Huawei`` įtampos keitikliai

Įtampos keitikliai (inverteriai) Fronius ir Huawei yra puikus sprendimas jūsų saulės elektrinei. Tai patikimi,rinkoje patikrinti produktai, pripažinti visame pasaulyje. Šie įtampos keitikliai pasižymi dideliu efektyvumu, moderniu dizainu ir lengvu valdymu. Tokie inverteriai gali būti eksploatuojami pastato viduje ir lauko sąlygomis, temperatūroje nuo – 40 iki +60 °C. Nemokamos Fronius ir Huawei monitoringo sistemos suteikia galimybę rinkti duomenis, stebėti ir analizuoti elektrinės darbą realiu laiku. Suteikiama net iki 20 metų garantija.

Kur reikia statyti saulės elektrinę?

Svarbiausias elektros energijos gamybos procesas vyksta saulės modulyje. Jį galite įrengti ant stogo, pastato fasado ar žemės. Tai puikus sprendimas namams, kadangi saulės modulių pagalba jūs aprūpinsite savo namus tiek elektra šildymui, tiek ir elektros energija kitoms pastato reikmėms. Saules moduliai veikia apie 30 metų ir yra ne tik socialiai ir ekologiškai, bet ir finansiškai protingas sprendimas. 

dvipuse apskaita
Ant šlaitinio stogo
APVA 2019
Ant plokščio stogo
Įmontuoti vietoje stogo dangos
Ant žemės
Neturite kur montuoti saulės elektrinės namams? Statome saulės elektrines - pavėsines
Premium saulės elektrinė

Ieškote geriausio saulės elektrinės pasiūlymo? Mes jums turime paruošę aukščiausios kokybės pasiūlymą su ilgiausią garantinį laikotarpį turinčiais komponentais.

Kaip saulės energija virsta elektra?

Paprasčiausias būdas saulės energiją paversti į elektrą yra saulės elementų, esančių saulės moduliuose, naudojimas. Šie perduoda elektrą į inverterį, kuris nuolatinę elektros srovę keičia į kintamąją, naudojamą namų reikmėms. Saulės moduliai elektrą generuoja net esant silpnai šviesai, kai apsiniaukęs dangus. Svarbu įrenginį montuoti taip, kad jis nebūtų medžių ar kitų pastatų stogų pavėsyje.

Kokios galios saulės elektrinės namams man reikia?

Tai priklauso nuo to, kiek jūs planuojate per metus suvartoti elektros energijos. Pats paprasčiausias būdas paskaičiuoti – metinį elektros suvartojimą, išreikštą kilovatvalandėmis (kWh), padalinkite iš tūkstančio. Jei, pavyzdžiui, vartojate 6000 kWh elektros per metus, tai optimali jūsų saulės elektrinės galia turėtų būti maždaug 6 kW. Susisiekime ir pasiūlysime geriausią sprendimą jūsų namams.

Ar galime saulės elektrinę namams susimontuoti patys?

Žinoma galite. Tokiu atveju atkrenta įrangos montavimo įkainis, tačiau tokiu atveju garantiją mes suteikiame tik produktams. Saulės elektrinės namams montavimui reikia įgūdžių ir patirties, tačiau kartu su įranga mes suteikiame ir montavimo instrukcijas. Reikia paminėti, kad darbas ant stogo yra pavojingas, o įranga sunki, vienas modulis sveria apie 20 kg.

Ar saulės elektrinės namas sistema veikia automatiškai?

Taip sistema veiki automatiškai, jums nereikia rūpintis niekuom. Atsiradus nesklandumams jais pasirūpina pats inverteris, lygiai taip pat inverteris valdo ir elektos srautus, esant pertekliui reikiamą energiją tiekia jums, o perteklių nukreipia į tinklą arba baterijas.

Kokios priežiūros reikalauja saulės moduliai?

Saulės moduliai priežiūros visiškai nereikalauja, tačiau rekomenduojame juos nuplauti vandeniu kai jie apdulkėja, o lietus to nenuplauna. Saulės modulius galima valyti ir su skuduru ar minkšta kempine, svarbiausia nesubraižyti apsauginio sluoksnio. Kuo švaresni saulės moduliai, tuo jie bus efektyvesni. Žiemą modulių nuo sniego valyti taip pat nereikia, jei moduliai pasvirę daugiau nei 15 laipsnių sniegas nuo jų nukrenta pats. Taip pat saulės moduliai nebijo lietaus, krušos ir yra atsparūs atmosferiniam poveikiui, jie yra ilgaamžiai ir patikimi.

Nuo ko priklauso saulės elektrinės namams efektyvumas?

Norint, kad saulės elektrinė veiktų efektyviausiai geriausia, jei stogas būna nukreiptas Pietų kryptimi ir pasviręs 35-36 laipsnių kampu. Lietuvos sąlygomis tai geriausia situacija saulės elektrinei.

Ar integruota saules elektrine veikia žiemą ir kai debesuota?

Taip, saulės elektrinė veikia ir žiemą ir kai debesuota, bendrai elektrinė veikia visą dieną, ji negamina energijos tik naktį. Saulės elektrinė žiemą tiesiog gamina mažiau elektros energijos.

Kokias garantijas taikote savo saulės elektrinėms?

Saulės moduliams taikome 20-30 metų produkto garantijas ir 12/30 metų efektyvumo 90/80% garantijas.
Inverteriams Fronius teikiame 5 metų garantiją su galimybe pratęsti iki 10 metų.
Montavimo konstrukcijoms suteikiame 10 metų garantiją

Saulės baterijos vandens šildymui, atsiperkamumas?

Saulės baterijos vandens šildymui atsiperkamumas priklauso nuo jos dydžio ir gali svyruoti tarp 9-14 metų. Pavyzdžiui 5 kW saulės elektrinė vidutiniškai atsiperka per 11-12 metų, 10 kW saulės elektrinė atsiperka per 9-10 metų. Šis atsiperkamumas yra be galimos valstybės paramos.

Ar yra galimybė gauti valstybės paramą?

Valstybės paramą gauti galimybė yra. Tai galima padaryti kiekvienais metais kreipiantis į Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondą (LAAIF), kurie kiekvieną pavasarį paskelbia leidimą teikti paraiškas kompensacijoms gauti, apie tai visuomet informuojame visus savo klientus. Kandidatas privalo būti fizinis asmuo, individualus buitinis vartotojas, gyvenantis gyvenamajame name (šiuo metu, sodo namų savininkai, dėja, kompensacijos gauti negali). Dokumentacijos pildymas yra paprastas ir nesudėtingas procesas, tačiau prireikus, galime padėti susitvarkyti dokumentus. Gauti kompensaciją visi elektrinių sąvininkai turi lygias galimybes, tačiau didžiausią šansą turi tie, kurie išsiunčia paraiškas anksčiausiai.

Kodėl verta įsigyti saulės jegainę?

Saulės baterija yra naudinga, protinga ir ilgalaikė investicija. Saulės elektrinė eksploatuojama 30-40 metų, o atsiperka per 9-14. Jūs stipriai padidinate savo namo vertę. Jūs tampate nepriklausomi nuo elektros tinklų ir pastovių kainos kitimų. Lietuvoje elektros energijos kaina viena mažiausių visoje ES, taigi ji turėtų tik kilti. Taip pat gamindamiesi savo elektros energiją prisidedate prie klimato kaitos mažinimo, o jūsų namas gali pretenduoti į pasyvaus ar net nulinio namo sertifikatą, kad nekilnojamo turto vertę taip pat padidina.

Jei Jus domina saulės baterija kaina, atsiperkamumas garantinis ar kiti klausimai, profesionalūs greenup.lt specialistai mielai Jums padės! Norite platesnės informacijos? Spauskite čia

Kaip mes dirbame?

Gauname užklausą

Reikalui esant apžiūrime pastatą

Suderiname būtinus leidimus

Projektuojame saulės elektrinę namams

Įrengiame saulės elektrinę

Atliekame inverterio monitoringą

Saulės elektrinę atiduodame vertinimui

Prasideda geresnis ir gražesnis rytojus

Pradėkite nuo užklausos, visa kita padarysime mes.