Atsiliepimai

Rimvydas

Prieš perkant saulės elektrinę, teko daug bendrauti su vadybininku. Komunikacija gera, jei negali atsiliepti, visada perskambina. Sklandžiai pasirašyta sutartis, statybos terminai vėlavo, tačiau vietoje mano pasirinktų saulės panelių pasiūlė to paties gamintojo naujesnes ir galingesnes, primokėti nieko nereikėjo. Kelios dienos prieš montavimą paskambino, pranešė, kad atvažiuoja. Atvažiavo komanda, sumontavo greitai, paleido sklandžiai. Administracija pateikė reikiamus dokumentus ESO, o man visus reikiamus dokumentus APVAI su detaliu aprašu kur kokius dokumentus pateikti, pildant paraišką. Ačiū už pirmą etapą, iš APVOS pinigai gauti iš pirmo karto, viskas sklandžiai. Tai vyko pernai.
Šiemet nusprendžiau pasididinti elektrinės galią. Vėl su vadyba pasiaiškinome, ar galiu plėstis, kokias turiu papildomas ribas, ar galėsiu gauti tokias pat paneles. Tada pasirašome sutartis (gegužės pabaiga), po šešių savaičių elektrinės galia padidinta 1, 5 karto. Vėl viskas pagal scenarijų sklandžiai ir aiškiai.

Džiaugiuosi pasirinkęs jūsų įmonę, nes viskas vyko „kaip per sviestą”, esu patenkintas ir pasiūlyta įranga, ir atliktų darbų kokybe.

Ačiū visam kolektyvui, tikrai malonu turėti su jumis reikalų.

Kiti atsiliepimai

Kaip apie Greenup.lt atsiliepia klientai?