Šilumos siurbliai

Įsigykite šilumos siurblį ir jau dabar sumažinkite šildymo bei vėsinimo sąnaudas bei investuokite į tvarią ateitį.

Kodėl verta rinktis šilumos siurblį?

Suderinamumas

Lengvai gali būti derinamas su esama šildymo sistema

Praktiška

Neužima daug vietos, veikia dideliame temperatūrų diapazone

Ekologiška

Ekologiškas šildymo sprendimas (neišskiria CO2 į aplinką)

Šilumos siurblio pasirinkimas

Šilumos siurbliai – kas tai?

Šilumos siurbliai – tai modernūs, taupią energiją naudojantys įrenginiai, kurių pagalba galima efektyviai vėsinti ar šildyti patalpas. Dėka paprasto veikimo principo, šilumos siurbliai naudoja mažai energijos, todėl yra puikus pasirinkimas komfortiškam ir taupiam namų šildymui bei šaldymui.

Šilumos siurblio pasirinkimas

Kaip išsirinkti tinkamą?

Nusprendus rinktis efektyvų, taupų ir aplinkai draugišką šildymo sprendimą namams, dažniausiai pasirenkamas šilumos siurblys: oras-oras arba oras-vanduo.

Tačiau pasirinkimo procesas gali būti šiek tiek sudėtingas, nes šilumos siurblių pasirinkimas rinkoje labai platus.

Dėl to tikslinga išsigryninti esminius kriterijus, savo poreikius ir galimybes. Vienas iš svarbiausių pasirinkimo aspektų, tiesiogiai susijęs su siurblio efektyvumu, yra jo galingumas.

Oras – Oras

Oras – oras šilumos siurblys šilumą sutraukia iš oro per lauke esantį išorinį bloką ir perduoda ją į patalpas pro vidinį bloką. Jis nėra didelis, bet gali apšildyti kelias patalpas vienu metu. Kaip bus apšildomos patalpos priklausys nuo įrenginio pasirinkto galingumo, patalpų dydžio ir sklandaus šilumos perėjimo.

Ši sistema labiausiai tiks gyvenantiems bute ar mažesniame name bei ieškantiems sprendimo šildyti namus žiemą ir vėsinti – vasarą.

Oras – Vanduo

Oras – vanduo šilumos siurblys sutraukia šilumą iš lauko oro ir perduoda į patalpas per grindinio šildymo prietaisus, boilerius bei radiatorius. Taip pat, šis šilumos siurblys tinkamas ruošti karštą vandenį buitiniam naudojimui.

Ši sistema labiausiai tiks gyvenantiems didesnio ploto namuose bei turintiems įrengtas radiatorinę ar grindinio šildymo sistemas.

Viskas iš vienų rankų: šildykitės namus su saulės energija

Turintiems saulės elektrinę – šilumos siurblys puikus pasirinkimas.  Saulės energiją galėsite tiesiogiai naudoti patalpų šildymui ar vėsinimui bei karšto vandens ruošimui.
Su Greenup.lt turėkite išmanius namus: įsigykite šilumos siurblį, elektromobilių įkrovimo stotelę bei išmanųjį Huawei energijos kaupiklį.

Rekomenduojami

Šilumos siurbliai

[el. parduotuvės kortelės su šilumos siurbliais]

Mūsų ekspertai jums padės

Išrinksime tinkamiausią sprendimą

  Saulės elektrinė namamsSaulės elektrinė versluiAutomobilių įkrovimo stotelėServiso paslaugos


  Atsakome į Jūsų klausimus

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Šilumos siurbliai – tai modernūs, taupią energiją naudojantys įrenginiai, kurių pagalba galima efektyviai vėsinti ar šildyti patalpas. Dėka paprasto veikimo principo, šilumos siurbliai naudoja mažai energijos, todėl yra puikus pasirinkimas komfortiškam ir taupiam namų šildymui bei šaldymui.

  Šilumos siurbliai yra trijų tipų: oras – oras, oras-vanduo ir gruntas – vanduo.

  Šilumos siurblys sugeria šilumą iš lauko ir ją panaudoja patalpų šildymui ar karšto vandens ruošimui.

  Šilumos siurbliai yra vieni iš taupiausių namų šildymo/vėsinimo prietaisų, kadangi sugeneruoja daugiau šilumos energijos nei sunaudoja elektros šilumos gaminimui. Šilumos siurbliai dažniausiai susideda iš dvejų dalių, kurių viena – įrengiama lauke, o kita viduje. Sistema paima orą iš lauko ir perneša jį į viduje įrengtą sistemą, kurioje oras yra šildomas. Taip iš lauko šilumos energija yra pernešama į vidaus patalpas. Pagaminta energija naudojama kompresoriaus ir ventiliatorių darbui, o įrenginiai atlieka dvi funkcijas – šildymo ir oro kondicionavimo.

  Renkantis šilumos siurblį svarbu įsivertinti kelis kriterijus:
  1. Koks yra planuojamų šildyti patalpų plotas?
  2. Kokį šildymo būdą naudojate savo namuose šiuo metu? Ar yra grindinis šildymas ar radiatoriais;
  3. Kokia yra pastato energetinio efektyvumo klasę?
  4. Koks yra karšto vandens poreikis ?
  Įsivertinę šiuos aspektus galėsite lengviau išsirinkti koks šilumos siurblys Jums tinkamiausias: oras – oras ar oras- vanduo.
  Renkantis šilumos siurblį – drąsiai kreipkitės į Greenup.lt specialistus – mes pasiruošę padėti išsirinkti geriausią sprendimą Jums.

  Šilumos siurblio valdymas yra labai paprastas ir suderinamas su išmaniaisiais įrenginiais, tad šildymo sistemą galėsite valdyti ir nuotoliniu būdu.

  Samsung šilumos siurbliams oras – vanduo suteikiama 5 metų garantija.

  Kitos sekcijos dėl SEO