0 items - 0.00 € 0

APVA parama saulės elektrinėms!

Įsirenk saulės elektrinę pigiau su saulės elektrinių ekspertais!

Suteiksime Jums nemokamą konsultaciją ir atsiųsime pasiūlymą. SusisiekimeKodėl verta rinktis GREENUP?

VISKAS IŠ VIENŲ RANKŲ

Konsultacija, pagalba su dokumentacija, projektavimas, montavimas, priežiūra

3000+ ĮGYVENDINTŲ PROJEKTŲ

Kokybė svarbiausia. Sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 projektų visoje Lietuvoje

7+ METŲ PATIRTIS

Daugiau nei 7 metus profesionalų komanda montuoja saulės elektrines bei siūlo įnovatyvius sprendimus

IKI 25 METŲ GARANTIJA

Užtrikriname saulės moduliams iki 25 metų garantiją, darbams – 10 metų garantiją

ISO STANDARTAI

Dirbame pagal kokybės (ISO 9001), aplinkosaugos (ISO 14001), darbuotojų saugos,  sveikatos (ISO 45001) vadybos sistemą.

Mūsų įrengtos saulės elektrinės

Saulės elektrinių montavimo sprendimai

saules elektrines
Saulės elektrinė ant stogo
IMG-0319-1024x768
Antžeminė saulės elektrinė
stoginė automobiliui su saulės moduliais
Saulės elektrinė - stoginė
50kW elektrinė Vilnius
Saulės elektrinės ant plokščio stogo

HUAWEI INVERTERIAI

Huawei įtampos keitikliai (inverteriai) yra puikus sprendimas jūsų saulės elektrinei. Tai patikimi, rinkoje patikrinti produktai, pripažinti visame pasaulyje. Šie įtampos keitikliai pasižymi dideliu efektyvumu, moderniu dizainu ir lengvu valdymu. Tokie inverteriai gali būti eksploatuojami pastato viduje ir lauko sąlygomis, temperatūroje nuo – 40 iki +60 °C. Nemokamos Huawei monitoringo sistemos suteikia galimybę rinkti duomenis, stebėti ir analizuoti elektrinės darbą realiu laiku. Suteikiama 10 metų garantija su galimybe prasitęsti. Prie Huawei inverterio galima prijungti Huawei LUNA bateriją saulės energijai kaupti.

Hyundai saulės moduliai

Standartiniai fotovoltiniai saulės moduliai yra ilgaamžiai ir pasižymi dideliu naudingumo koeficientu. Naujausia technologija leidžia iš standartinio dydžio modulio išgauti didelę galią. Standartiniams moduliams suteikiama nuo 15-20 metų produkto ir 25 metų efektyvumo garantiją, kad galios efektyvumas nenukris mažiau 80%. Šio tipo modulių rėmas yra pagamintas iš aliuminio, jie yra lengvesni, mažiau apkrauna stogą. Galima pasirinkti rėmo spalvą. Green Up yra oficiali hyundai  atstovė Lietuvoje.

Longi saulės moduliai

LONGI Solar – didžiausias ir patikimiausias saulės modulių gamintojas, gaminantis saulės modulius nuo 2000 metų. LONGI pirmauja pasaulyje pagal pagaminamų saulės modulių kiekį (1-oje vietoje TIER 1 sąraše).

LONGi per metus visame pasaulyje tiekia daugiau nei 30 GW didelio efektyvumo saulės modulių, kas sudaro maždaug ketvirtadalį pasaulinės rinkos paklausos.

Greenup yra oficialus Longi atstovas Lietuvoje.

saules elektrines
Pateikiame svarbiausią informaciją, ką turite žinoti apie APVA paramą saulės elektrinėms.

APVA Parama saulės elektrinėms skiriama fiziniams asmenims, turintiems valdymo teisę elektros energijos vartojimo objektui (gyvenamam butui, sodui arba kitiems pastatams), gali gauti paramą saulės elektrinei. Šie pastatai turi būti įregistruoti Nekilnojamojo turto registre ir fiziniai asmenys turi turėti teisę valdyti saulės elektrinės įrengimo objektą (žemės sklypą ar pastatą) teisėtais pagrindais, tokiais kaip panauda, nuoma ar nuosavybės teisė.

Šiais metais paramą gali gauti ir tie namų ūkiai, kurių elektros vartojimo objektuose registruota ne daugiau kaip vieno juridinio arba fizinio asmens vykdoma ekonominė veikla. Tuo atveju kartu su paraiška turi būti pateikta vienos įmonės deklaracija, kurioje reikia nurodyti visas elektros vartojimo objekte registruotas ir vykdomas juridinio asmens ir (arba) fizinio asmens ekonomines veiklas.

Įdiegti saulės elektrinę privaloma per 9 mėn. nuo kvietimo pabaigos, pateikti APVA mokėjimo prašymą per 9 mėn. nuo kvietimo pabaigos.

APVA Parama saulės elektrinėms, viso bendam finansavimui suma siekia – 40 mln. eurų.

  • 323 eur./ 1 kw – parama įsirengiant saulės elektrinę ir inverterį
  • 243 eur/1 kw. – parama įsirengiant tik saulės elektrinę, be inverterio

Saulės elektrinės atsiperkamumas gavus paramą trunka maždaug 3-5 metus.

APVA Parama saulės elektrinėms paraiškų priėmimas prasideda nuo 2023-04-28 ir truks tęstiniu būdu – 6 mėnesius arba kol paraiškose prašoma suma pasieks visą kvietimui numatytą sumą. Rekomenduojama suskubti ir nelaukti paskutinės minutės, kadangi norinčių pasinaudoti parama yr gausybė. Galime padėti parengti dokumentus paramai gauti, susisiekime >> https://greenup.lt/noriu-elektrines-pasiulymo/

Kad būtų lengvesnis procesas, galime nemokamai suteikti pagalbą pildant APVA paraišką, bei susisiekiant su ESO dėl sujungimo sąlygų. Jei reikia pagalbos, susisiekime >> https://greenup.lt/noriu-elektrines-pasiulymo/

Kad gauti paramą saulės elektrinėms, svarbu atlikti šiuos veiksmus:

  • Įsitikinkite, kad jūs turite tinkamą vietą įrengti saulės elektrinę: gyvenamąjį pastatą, butą, sodą ar kitą pastatą ir ar jūsų pastatas yra įregistruotas VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto registre.
  • Prieš pildant paraišką įsitikinkite, kad turite patvirtintas Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) prijungimo sąlygas, kurios užtikrins, kad įrengta saulės elektrinė galės būti prijungta prie elektros tinklų.
  • Užpildykite paraišką čia: https://apvis.apva.lt/paskelbti_kvietimai/fiziniu-asmenu-saules-elektriniu-isirengimas-namu-ukiuose-naujai-irengiama-saules-elektrine-2023-04
  • Pasirinkite patikimą ir kvalifikuotą saulės elektrinės tiekėją ir pasirašykite su juo sutartį dėl saulės elektrinės įsigijimo. Kreipkitės į mus ir atsiųsime patraukliausią pasiūlymą.
  • Patvirtinkite paraišką ir laukite savo eilės.
  • Kai jūsų paraiška bus patvirtinta, gausite APVA parama saulės elekrinėms ir galėsite pradėti savo saulės elektrinės įrengimą.

Pirmiausia reikia suprasti kiek elektros energijos suvartojate per metus, mūsų komanda gali padėti apskaičiuoti poreikį pagal jūsų suvartojamą elektros energijos kiekį. Susisiekite su mumis užpildant formą čia: https://greenup.lt/noriu-elektrines-pasiulymo/