0 items - 0.00 € 0

Stoginė Automobiliui kuri uždirba pinigus?!

Galvojate apie stoginę automobiliui ar pavėsinę sode? Kam švaistyti pinigus ant stogo dangos, jei vietoje to galite įsirengti estetiškai, bei moderniai atrodančius visiškai juodus dalinai pralaidžius šviesai saulės modulius, kurie ne tik puikiai atliks stogo funkciją, bet ir generuos švarią, bei pigią elektros energija, ateinančius 30-40 metų. ES tokį projektą dengia net apie 30-40 %. Leiskite GREENUP.LT specialistams pasirūpinti visu stoginės automobiliui projektu- nuo pamatų iki saulės elektrinės paleidimo ir paramos gavimo.

Elektromobilis 100% pakrautas iš saulės, važinėkite nemokamai! Skamba per gerai kad būtų tiesa?!

 

Galvojate apie elektromobilį? Šaunu! Su  vienintele Lietuvoje GREENUP.LT sistema visa sukaupta perteklių atiduokite ne į tinklą kur elektra apmokestinama, o į patogiai po naująja stogine esantį elektromobilį. Pasikraukite elektromobilį 100% iš saulės, nemokamai. Skamba per daug gerai?! Sužinokite daugiau informacijos, susisiekite   telefonu +370-6269-0110 arba el. paštu [email protected] arba užpildykite žemiau esančią anketą. Plačiau apie krovimo stoteles rasite čia

GREENUP.LT yra bene daugiausiai patirties Lietuvoje turinti įmonė besispecializuojanti saulės energetikoje. Savo portfolio turime 700+ įgyvendintų projektų. Dirbame tik su ilgą patirtį turinčiomis statybos įmonėmis kurios Jums padės įrengti patogų tvirtą bei estetišką stoginę automobiliui.

Kiek kainuoja Stoginė?

 
Domina produktai: