0 items - 0.00 € 0

Premium segmentas ieškantiems geriausio

GREENUP.LT komanda, Jums paruošė aukščiausios kokybės pasiūlymą su ilgiausią garantinį laikotarpį turinčiais komponentais.

Kokie pranašumai renkantis Premium klasės komponentus?
rsz_thumb__700_1_0_0_auto_1_100x200

Lietuviški dvigubo stiklo moduliai

solitek saules moduliai gaminami su Bifacial technologija, šios technologijos dėka elektra gaminama iš abiejų pusių. Tai ženkliai padidina saulės modulio efektyvumą.  Produktui suteikiama net 30 metų garantija, o po 30 metų garantuojamas 90 procentų efektyvumas.

Taip pat, Lietuviški Solitek saulės moduliai yra estetiško dizaino, todėl puikiai atrodys ant jūsų stogo, vietoj stogo dangos ar ant žemės.

Solitek Solid Bifacial moduliai atitinką aukštą degumo standartą Fire Class A, yra atsparūs dulkėms, smėliui ir druskos dalelėms bei atlaiko didesnį svorį ir yra atsparesni atmosferiniui poveikiui palyginus su kitais moduliais.

fronius-symo-1

Išmanusis inverteris

Fronius, tai vienas patikimiausių interverių rinkoje, pagamintas Austrijoje

Fronius Symo suteikiama 12-os metų garantija.

Inverteris yra vienos arba trijų fazių ir atitinka visus keliamus elektros tinklų prijungimo reikalavimus. Taip pat, turi standartinę interneto sąsaja per WLAN ar “Ethernet” kuri leidžia stebėti saules elektrines darbą kompiuteryje ir mobiliajame.

Inverteris atitinka aukščiausią savo klasėje atsparumo aplinkos poveikiui IP65  pilnai apsaugotas nuo dulkių ir gali atlaikyti žemo slėgio vandens sroves iš visų pusių (IP65).

Inverteris turi integruotą, išmanų ekraną.

M-72018

Papildoma įranga

Profesionalios jūsų stogui pritaikytos vokiškos konstrukcijos Profiness su 20 metų garantija.

Kadangi, didžioji energijos dalis yra perduodama į perteklių, Smart meter leis jums ne tik stebėti elektrinės darbą, bet ir perteklinės energijos atiduodamą kiekį tinklams.

Galimas papildomas įžeminimas ir AC viršįtampiai.

Solitek saulės moduliai

Pigu ne visada geriausia

Lietuvoje daugėjant įmonių, įrenginėjančių saulės elektrines, neretai pastebime jog norint pasiūlyti geriausią kainą šios naujai įsikūrusios įmonės linkusios siūlyti pigią, kinišką, negirdėtą ir nepatikrintą produkciją. Todėl mes – GREENUP.LT komanda paruošėme aukščiausios kokybės pasiūlymą su ilgiausią garantinį laikotarpį turinčiais komponentais. Ieškantiems geriausio!

Premium saulės elektrinė yra geriausias sprendimas Jums, norintiems kokybės ir estetikos.

Lietuviški dvigubo stiklo saulės moduliai ir austriškas išmanus inverteris užtikrins ilgai ir sklandžiai veikiančią elektrinę.

Užpildykite žemiau esančią anketą , susisieksime su Jumis per dvi darbo dienas ir atsakysime į jums rūpimus klausimus!
Domina produktai:

Gaukite Pasiūlymą
solitek saules moduliai

Efektyvumas po 30 metų, net 90 procentų. Aukščiausias standartas rinkoje.

Pasirūpinsime visomis detalėmis

Greenup.lt –atsakinga už 800+ įgyvendintų projektų su dvipuse apskaita visoje Lietuvoje.

Jums, grafike bus suteikta VIP pirmenybė, elektrinę sumontuosime iki 4 savaičių.

Elektrine jums montuos 10+ metų patirties turintys darbuotojai.

Su jumis dirbs jums priskirtas asmeninis vadybininkas.

Viskas iš vienų rankų – nuo pagalbos su valstybės parama iki elektrinės paleidimo.

Kodėl verta rinktis GREENUP.LT?

Esame įvertinti kaip TOP 2020 įmonė

Dirbame pagal ISO standartus

Mūsų įrengtos saulės elektrinės

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip veikia saulės elektrinė?

Taip, sistema veikia automatiškai, jums nereikia rūpintis niekuo. Atsitikus nesklandumams GREENUP.LT siūlo ne tik gamintojo, bet ir rangovo garantinį laikotarpį kuris siekia iki 30 metų. Todėl galite būti ramus,kad elektrinė visuomet veikia be priekaištų. Taipogi rekomenduojame kas keletą metų pasinaudoti mūsų įmonės priežiūros paketu.

saulės elektrinė

Solitek saulės moduliai priežiūros visiškai nereikalauja, Lietuvoje lietus puikiai atlieka savo darbą. Visgi, jei saulės elektrinė yra prie žvyrkelio, dirbamų laukų ar miško ir kt. rekomenduotina ją nuplauti su tekančiu vandeniu. Nerekomenduojame juos valyti tiesiogiai su šepečiu ar kt., galite pasinaudoti Greenup teikiama modulių valymo paslauga. Kuo švaresni saulės moduliai, tuo jie bus efektyvesni. Žiemą sniego nuo modulių valyti taip pat nereikia, jei moduliai pasvirę daugiau nei 15 laipsnių sniegas nuo jų nukrenta pats. Moduliai yra tamsios spalvos todėl sniegas nuo jų nukrenta pirmiausiai. Taip pat, saulės elektrinė nebijo lietaus, krušos, yra ilgaamžė ir patikima.

Norint, kad saulės elektrinė veiktų efektyviausiai geriausia, kai stogas būna nukreiptas Pietų, Pietryčių, Pietvakarių kryptimi ir pasviręs 35-36 laipsnių kampu. Lietuvos sąlygomis tai geriausia situacija saulės elektrinei. (žr. lentelę apačioje).
saules elektrine efektyvumas pagal stoga

Taip, Solitek saulės moduliai veikia ir žiemą ir kai debesuota. Žinoma jos efektyvumas žymiai mažesnis nei šiltuoju periodu. Apsnigus elektrinė neveiks todėl, vasarą sukauptą perteklių galite saugoti tinkle ir naudoti žiemą.

Greenup.lt naudoja tik aukščiausios kokybės produkciją todėl gali suteikti ilgiausią rinkoje garantinį periodą. Saulės moduliams taikoma tiek produkto tiek efektyvumo garantija iki 30 metų kad modulių galia nenukris žemiau 87%. Įtampos keitikliams iki 20 metų, montavimo konstrukcijoms 20 metų garantija.

Saulės elektrinės atsiperkamumas priklauso nuo jos dydžio ir gali svyruoti tarp 5-8 metų. Pavyzdžiui 5 kW saulės elektrinė vidutiniškai atsiperka per 6-8 metus, 10 kW saulės elektrinė atsiperka per 5-7 metus. Tačiau gavus saulės elektrinės paramą laikotarpis gali sutrumpėti iki 5-6 metų. Atsiperkamumo skaičiuoklė spausti čia

Pasinaudoti saulės elektrinės parama, šansai yra labai dideli. GREENUP.LT vadybininkų pagalba praeitais metais 98% norinčių gavo net iki 3230 Eurų ES paramą. Tai galima padaryti kiekvienais metais kreipiantis į Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondą (APVA), kurie kiekvienais metais paskelbia leidimą teikti paraiškas kompensacijoms gauti, apie tai visuomet informuojame visus savo klientus. Kandidatas privalo būti fizinis asmuo, individualus buitinis vartotojas, gyvenantis gyvenamajame name, dvibutyje, bute ar sode. Vienintelis reikalavimas yra turėti unikalų nekilnojamo turto numerį. Plačiau apie artimiausią paramą saulės elektrinėms skaitykite čia  Dokumentacijos pildymas yra gana sudėtingas procesas neatleidžiantis smulkias klaidas. Todėl, rekomenduotumėme dokumentacija tvarkytis su GREENUP.LT profesionalais. Plačiau skaitykite APVA puslapyje, spausti čia 

Saulės elektrinė yra naudinga, protinga ir ilgalaikė investicija. Solitek saulės moduliai eksploatuojami 30-40 metų, o atsiperka per 5-9 metus. Jūs stipriai padidinate savo namo vertę. Jūs tampate nepriklausomi nuo elektros tinklų ir pastovių kainos kitimų. Saugote gamtą. Lietuvoje elektros energijos kaina yra viena mažiausių visoje ES, kyla kasmet bent po 2%. Taip pat, gamindamiesi savo elektros energiją prisidedate prie klimato kaitos mažinimo, o jūsų namas gali pretenduoti į pasyvaus ar net nulinio namo sertifikatą, kad nekilnojamo turto vertę taip pat padidina.

Saulės elektrinę rekomenduojame statytis ant stogo, kadangi taip jūs naudingai išnaudojate stogo plotą, jei ant stogo statyti nėra galimybės visuomet galima statyti ant žemės ar ant sienos arba naudotis GREENUP saulės parko nutolusia elektrine.

Jei Jus domina saulės jėgainės kaina, atsiperkamumas garantinis ar kiti klausimai, profesionalūs greenup.lt specialistai mielai Jums padės! Norite pasiūlymo spauskite čia

Taip, žinoma. Šiuo metu galite rezervuotis vos per kelias minutes norimą kiekį elektrinės esančios GREENUP.LT saulės parke ir  tapti vienu iš GREENUP.LT saulės parko valdytoju. Kaip tai veikia? Nuo ko pradėti, kiek tai kainuoja? susisiekite su mūsų patyrusiais ekspertais jie mielai jums padės. Kontaktai spausti čia.

Nepraleiskite progos pasinaudoti daugiau kaip 30% EU parama saulės elektrinėms ir taip ženkliai susimažinti savo išlaidas verslui. Plačiau rasite čia.

Elektros energija verslui gali būti žalia, patikima bei taupi. Pasirinkdami atsinaujinančią energiją tampate atsakingu bei aplinką tausojančiu verslu, nes prisidedate prie to, kad į aplinką būtų išmetama mažiau CO2 . Įsirengę saulės elektrinę ne tik įgysite patikimo ir novatoriško verslo reputaciją tačiau ir sumažinsite veiklos sąnaudas.
1. Saulės elektrinėje pagaminta energija sunaudojama iškart, todėl išvengiate skirstymo ar
persiuntimo mokesčių.
2. Įsirengę saulės elektrinę tampate nepriklausomi nuo elektros tinklų ir pastovių kainų kitimų dar ateinančius 30 metų.
3. Elektra rinkoje dažniausiai brangiausia dieną bei vasaros sezono metu, saulės elektrinė tokiu metu veikia aktyviausiai, todėl saulės energija tampa daug taupesne alternatyva.
Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus kilusius klausimus, atliksime analizę bei pasiūlysime Jūsų įmonei geriausią atsinaujinančios energijos sprendimą skirtą vidiniam elektros poreikiui padengti ir padėsime užpildyti paraišką Europos Sąjungos paramai gauti.

Taip, žinoma galite įsigyti saulės elektrinę išsimokėtinai. GreenUp gali pasiūlyti geriausias sąlygas lizingui. Jūs galite pasinaudokite viena žemiausių palūkanų normų Lietuvoje – tik 3,9%. Daugiau informacijos apie lizingą rasite čia Swedbank, Inbank, BigBank. Kai įsigysite saulės elektrinę išsimokėtinai, gavę paramą saulės elektrinei galėsite gauta kompensacija sumažinti lizingo įmokas.