Saulės energetikos specialistų kiekis nesustabdomai auga

Saules energija Per pastaruosius metus Jungtinių Amerikos Valstijų saulės energetikos sektoriuje darbų skaičius augo dvylika kartų greičiau nei likusioje ekonominėje sistemoje. „Solar Foundation“ atliko tyrimą ir savo ataskaitoje rašė, kad jau trečius metus iš eilės saulės energetikos sektoriuje siūlomų darbų skaičius paauga po 20%, tai reiškia, kad iš 83 sukuriamų darbo vietų viena bus saulės energetikos sektoriuje. Šiame sektoriuje per 2015 metus atsirado 35.052 naujos darbo vietos ir šiuo metu bendrai siekia 208.859 darbo vietas, tai yra daugiau nei anglies pramonėje. 2014 metais buvo sukurta 31.000 darbo vietų, o 2013 metais 23.600 darbo vietų.

Žmonės, dirbantys saulės energetikos sektoriuje buvo suskirstyti į elektrinių montuotojus, gamintojus, pardavėjus, projektų vystytojus ir kitus. Saulės elektrinių montuotojų kiekis augo stipriausiai, tai rodo, kad atsiranda labai didelė saulės elektrinių paklausa.Saules energija

Daugiausia darbų (83%) buvo naujos pozicijos, iš kurių 65% montavimo sektoriuje. Šiuo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose saulės energetikos sektorius pagal pridedamą galią prie bendro energijos tinklo užima trečią vietą, pridėdamas 2 GW ir seka vėjo energijos ir bei dujines elektrines. Tikimasi, kad saulės elektrinės kaina dar kris ir instaliacijų kiekis augs.

Įvairiose valstijose, pavyzdžiui Nevadoje pradėtos taikyti įstatyminės priemonės norint pabranginti saulės energetiką ir elektrines, o tai dar labiau paspartino darbo vietų kūrimąsi saulės energetikos sektoriuje.

Saules energija

Taigi saulės energetikos sektorius stipriai auga, tiek žmonių kiekiu, tiek savo potencialu. Lengva pastebėti, kad Jungtinių Amerikos valstijų atsinaujinančios energetikos programos veikia ir yra efektyvios.

Skambinti Siųsti užklausą