Didžiausia pasaulyje saulės elektrinė Kinijoje

Kinijoje planuojama statyti didžiausią pasaulyje saulės elektrinę, jos galia turi siekti net 2GW. Šį projektą vysto didžiausia privati Kinijos investuotojų grupė „China Minsheng New Energy Investment Co“. Saulės elektrinė turėtų stovėti Ningxia regione, o pačią elektrinę sudarys net 6 milijonai saulės modulių.
Ši saulės elektrinė turėtų užimti net 4607 ha teritoriją, o jos kaina sieks net 2,34 mlrd. $. Įgyvendinus šį projektą tai bus pati didžiausia pasaulyje saulės elektrinė.
didziausia-pasaulyje-saules-elektrineŠi saulės elektrinė bus ne tik didžiausia saulės elektrinė pasaulyje, bet ir turės didesnę galią nei daugelis pasaulio valstybių.

„Bloomberg“ teigia, kad šis naujas kinų projektas yra jau tipiška Kinijos švarios energijos ambicijų plano dalis. Kaip matyti 2016 metų pradžioje, Kinija prijungė 22 GW saulės elektrinių, įskaitant 11,3GW vos per vieną mėnesį. Be Kinijos planų 2015 metais įdiegti 18,6 GW buvo pasiekta 50 GW saulės elektrinių galia nuo 2015 metų pradžios iki šios dienos. Jau šiai dienai Kinija visus naujus savo energijos poreikius visiškai padengia atsinaujinančios energijos instaliacijomis. Tačiau neabejojama, kad bendra atsinaujinančios energijos galia stipriai augs dėl didėjančios populiacijos, krintančių atsinaujinančios energijos kainų bei augančios ekonomikos.

www.greenup.lt

Skambinti Siųsti užklausą