0 items - 0.00 € 0

      1. Autonominių ir tinklinių saulės elektrinių projektavimo ir statybos paslaugos.

Turite namą, tačiau neturite elektros energijos? Galime pasiūlyti autonominę saulės elektrinę su akumuliatorių sistema už patrauklią kainą. Susisiekite ir sužinokite daugiau apie saulė energijos sistemas. GreenUp dirba su aukščiausios kokybės partneriais ir tiekėjais. Darbus atliekame greitai, sklandžiai ir kokybiškai. Taip pat suteikiame ilgas garantijas. Užpildykite šią anketą ir mes susisieksime su jumis!

paslaugos


Turite nuosavą namą ir norite sumažinti savo elektros išlaidas? Rekomenduojame statytis fotovoltinę saulės elektrinę ir tapti gaminančiu vartotoju! Su saulės energija galite pasidengti visas savo elektros išlaidas ir nebemokėti už energiją. Jei planuojate ar dvejojate dėl tokios saulės elektrinės susisiekite su mumis ir mes jums suteiksime nemokamą konsultaciją bei iki 500€ nuolaidą priklausomai nuo saulės jėgainės dydžio. Mes dirbame su aukščiausius Europos Sąjungos standartus atitinkančiais saulės modulių gamintojais, pasaulinio lygio inverterių gamintojais bei kitais savo srities specialistais. Jei nežinote kokia elektrinė jums tiks, užpildykite šią apklausos formą ir mes susisieksime su jumis!


      paslaugos2. Energijos tiekimo festivaliams, statybų aikštelėms ir kitoms laikinoms teritorijoms paslaugos.

Organizuojate festivalį, suvažiavimą ar kitą didelę šventą, neturite kas pasirūpintų jūsų elektros energija išmaniesiems telefonams ar planšetėms, kreipkitės į mus! Mes turime išmaniųjų įrenginių krovimo stoteles, kuriose jūsų renginių dalyviai galės pasikrauti visus savo nešiojamus įrenginius nuo saulės energijos.


  3. Seminarų apie atsinaujinančią energetiką ar išmaniuosius tinklus vedimas.

paslaugosSeminarus apie atsinaujinančią energetiką mūsų įmonės darbuotojai jau veda daugiau nei 4 metus, turime daug patirties šioje srityje. Jei norite apšviesti savo įmonės darbuotojus, moksleivius, savanorius ar kitus žmones klausimais susijusiais su atsinaujinančia energetika ar išmaniaisiais tinklais, kreipkitės į mus ir mes jums paruošime specialų seminarą jūsų norima tema, trukme ir pavidalu. Populiariausi mūsų seminarai šiuo metu:
1. Atsinaujinanti energetika: praeitis, dabartis ir ateitis.
2. Saulės energetika. Panaudojimas Lietuvoje ir pasaulyje
3. Vėjo energetika. Technologijos, galimybės ir pritaikymas
4. Atliekų rūšiavimas: ar verta tuo užsiimti?
5. Revoliucija transporto sektoriuje.

Apie mus

Greenup.lt tai patyrusių, išsilavinusių ir kompetetingų žmonių komanda. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas yra tvarių technologijų ir inovacijų plėtra vystant ir diegiant prieinamus energijos sprendimus, kuriais kardinaliai pakeisime priėjimą prie energijos Lietuvos ir pasaulio gyventojams. Manome, kad tradiciniai energijos gamybos būdai jau atgyvenę ir teršia ne tik atmosferą, bet ir kenkia visuomenei. Tikime, kad atsinaujinanti energetika yra puikus šios problemos sprendimo būdas. Atsinaujinanti energetika – švari, moderni, efektyvi ir nemokama, pasinaudokite šiais privalumais ir tapkite saulės elektrinės savininku, susisiekite jau dabar: info@greenup.lt, +370-625-07807 arba užpildykite trumpą mūsų saulės elektrinės formą ir mes susisieksime su jumis!

Kodėl verta pasirinkti mus?

Klientas yra pats svarbiausias, todėl asmeninis vadybininkas, Jus konsultuos visiškai nemokamai iki kol pasirinksite sau optimaliausią saulės elektrinės produktą. Suteikiame bene ilgiausią garantinį laikotarpį Lietuvoje. Turime vieną didžiausių prekių asortimentą. Mūsų komandoje dirba tik ilgą patirtį turintys vadybininkai bei technikai. Atsinaujinanti energetika, elektrinis transportas ir efektyvus energijos vartojimas jau nebėra vien tik mados išraiška, tai vis greičiau tampa protinga ir garantuotai atsiperkančia investicija. Mūsų siūlomi atsinaujinančios energijos sprendimai: saulės baterijos, saulės elektrinės, saulės jėgainės transportui ir kita įranga susijusi su saulės energetika yra prieinami, efektyvūs bei kokybiški. Susisiekite su mumis ir garantuojame, kad liksite patenkinti mūsų darbu.

Susisiekite dabar!

Naudojama įranga.

apie musMes bendradarbiaujame tik su aukščiausiais Europos Sąjungos standartus atitinkančiais tiekėjais. Dirbame su Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos saulės modulių gamyklomis, taigi pas mus įsigytos saulės elektrinės, saulės baterijos ir saulės moduliai bus aukščiausios kokybės. Naudojame tik kokybiškus vokiškus bei austriškus inverterius (įtampos keitiklius), pripažintus visame pasaulyje. Visai savo produkcijai ir darbams suteikiame garantijas, taip užtikriname, kad įsigyjate tik kokybišką įrangą.