0 items - 0.00 € 0

Elektromobilių įkrovimo stotelės NORIU PASIŪLYMO

Elektromobilių įkrovimo stotelės

saules elektrines

Kodėl verta rinktis Greenup.lt?

  • Esame viena lyderiaujančių įmonių Baltijos šalyse dirbančių su saulės elektrinėmis;
  • Lietuvoje sėkmingai įgyvendinome virš 1000 projektų namams, verslui bei viešosioms įstaigoms;
  • Rūpinamės ne tik elektrinės montavimu, bet ir jos efektyviu darbu, siūlome serviso patikrinimo ir plovimo paslaugas; Plačiau skaityti galite čia.
  • Įranga ir darbai apdrausti tarptautinėse įmonėse, suteikiama garantija iki 30 metų.

Kur galime įrengti elektromobilio įkrovimo stoteles?

waldemar-brandt-rHfTdK9YU2Q-unsplash
Namuose (garaže, kieme)
ed-harvey-LOcdN8j6yF0-unsplash
Darbovietėse
Untitled design (5)
Viešbučių, verslo centrų, restoranų aikštelėse
ernest-ojeh-aEytUoE1Tkc-unsplash (1)
Viešųjų įstaigų aikštelėse

Per pastaruosius 2 metus elektromobilių skaičius Lietuvoje išaugo 47% (Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos duomenimis). Kartu su elektromobilių skaičiumi auga ir elektromobilių įkrovimo stotelių poreikis.

Esame pasiruošę išnagrinėti jūsų poreikius ir jums pasiūlyti geriausią elektromobilio įkrovimo sistemos sprendimą.

Elektromobilio įkrovimo stotelė jūsų namams ir verslui

Puikus pasirinkimas turintiems elektromobilį – elektromobilio krovimo stotelės. Per pastaruosius metus elektromobilių skaičius Lietuvoje gerokai išaugo. Kartu su elektromobilių skaičiumi auga ir elektromobilių įkrovimo stotelių poreikis.

Galite rinktis iš plataus elektromobilio įkrovimo stotelių asortimento. Prekiaujame Lietuv​oje sukurtomis ir pagamintomis elektromobilių įkrovimo stotelėmis.

Įkrovimo stotelės gaminamos pagal Europoje patvirtintus IEC 62196 ir IEC 61851 standartus – tinka visų modelių elektromobiliams ir įkraunamiems hibridiniams automobiliams.

Mūsų siūloma įranga tiks visiems rinkoje esantiems elektromobiliams, o įkrovimo procesas yra pilnai automatizuotas.

Elektromobilių įkrovimo sistemas galime įrengti prekybos ir verslo centruose, stovėjimo aikštelėse, viešbučiuose, restoranuose ir kitose vietose.

Kiek kainuoja įrengti įkrovimo stotelę ir kokia įkrovimo stotelė tinka būtent jums? Susisiekite jau dabar ir mes atsakysime į jūsų klausimus !

Elektromobilis 100% pakrautas iš saulės, važinėkite nemokamai! Skamba per gerai kad būtų tiesa?!

 

Galvojate apie elektromobilį? Šaunu! Su  vienintele Lietuvoje GREENUP.LT sistema visa sukaupta perteklių atiduokite ne į tinklą kur elektra apmokestinama, o į patogiai po naująja stogine esantį elektromobilį. Pasikraukite elektromobilį 100% iš saulės, nemokamai. Skamba per daug gerai?! Sužinokite daugiau informacijos, susisiekite   telefonu +370-601-48715 arba el. paštu i[email protected] arba užpildykite anketą.

GREENUP.LT yra bene daugiausiai patirties Lietuvoje turinti įmonė besispecializuojanti saulės energetikoje. Savo portfolio turime 1000+ įgyvendintų projektų. Dirbame tik su ilgą patirtį turinčiomis statybos įmonėmis kurios Jums padės įrengti patogų tvirtą bei estetišką stoginę automobiliui.

Ruošiame elektromobilių įkrovimo stotelių projektus bei siūlome tam reikalingą įrangą.
elektromobilio įkrovimo stotele
Homebox Slim

HomeBox Slim įkrovimo stotelė turi Type 2 lizdą kuris gali krauti 1 ar 3 fazėmis bei 16 A ar 32 A, priklausomai nuo galios įvado. HomeBox Slim stotelės naudojamos garažuose, parkavimo aikštelėse ir kitose privačiose vietose.

Homebox Slim Plus

Home Box Slim Plus įkrovimo stotelė turi Type 2 lizdą kuris gali krauti 1 ar 3 fazėmis bei 16 A ar 32 A, priklausomai nuo galios įvado. Integruotas 5m kabelis. Home Box Slim stotelės naudojamos garažuose, parkavimo aikštelėse ir kitose privačiose vietose.

Homebox

HomeBox įkrovimo stotelė paprastas ir nebrangus sprendimas kasdieniniam naudojimui (kabelis +149 Eurai). Integruota išmani energijos apskaita

CityCharge Mini2

CityCharge Mini2 įkrovimo stotelė klasifikuojama kaip vidutinio greitumo IEC62196 Mode3 standarto, galinti krauti du automobilius vienu metu iki 2×22 kW galingumu. Pagal įvado galingumą stotelė gali būti silpnesnė 2×11 kW.

Wallbox Pulsar ir Pulsar Plus

Pulsar ir Pulsar Plus yra greito įkrovimo antrojo tipo (Type 2) lizdo stotelės. Wallbox krovimo stotelės pasižymi kompaktišku ir estetišku dizainu, bei itin paprastu naudojimu. Gali pakrauti elektromobilius iki 22 kW.

Elektromobilio įkrovimas. Dažniausiai užduodami klausimai

Turėdami elektromobilį neapsieisite be elektros. Kelionių metu išeikvojus elektromobilio elektros energiją, ją galite pasikrauti mieste esančiose įkrovimo stotelėse . Elektra įkrauti automobilį galite ir namuose, pavyzdžiui, paprasčiausiai pajungdami automobilį į paprastą elektros lizdą (220V). Tačiau siekiant įkrovimo procesą gerokai paspartinti ir užtikrinti saugų  krovimą būtent elektromobiliui skirta nuosava įkrovimo stotelė yra geriausias pasirinkimas. Tokia įkrovimo stotelė gali būti įrengta Jūsų namuose, jums patogioje vietoje (garaže, lauke, kitur).

Kokie yra įkrovimo rėžimai ir įranga?

Įkrovimo režimą, o kartu ir laiką, per kurį elektromobilis bus įkrautas, pasirenkate pagal tuo metu patogesnę/palankesnę situaciją, turimą laiką ir esamas galimybes (pavyzdžiui, netoliese esančias įkrovimo stotelės) bei turimo elektromobilio modelio galimybių. Kitaip tariant, priklausomai nuo konkrečioje vietoje pasiekiamų variantų ir kitų aplinkybių, – galite rinktis tuo metu Jums patogiausią ir tinkamiausią įkrovimą.

Standartiniai įkrovimo režimai ir įranga:

Mode 2 – elektromobilis prijungiamas per buitinį elektros lizdą, esantį Jūsų namuose ar kitoje vietoje. Tuo tikslu gali būti naudojamas elektromobilio metu gautas įkrovimo „kabelis“ su standartinėmis apsaugomis. Toks elektromobilio įkrovimas gali užtrukti iki 7-8 valandų.

Mode 3 – elektromobilis jungiamas prie specialios įkrovimo stotelės per tam skirtą jungtį. Įkrovimo metu veikia įkrovimo priežiūros ir apsaugos sistemos, išnaudojami didesni pajėgumai. Šiuo režimu elektromobilį visiškai įkrausite per 3-4 valandas.
(pavyzdžiui mieste, viešosios prieigos stotelėse galite pasikrauti savo elektromobilį, kad ir darbo metu).

Mode 4 – greitojo įkrovimo („Combo“, „CHΛdeMO“ standartai) režimas, galintis pasiūlyti įkrauti Jūsų elektromobilį vos per 15-20 minučių. Toks rezultatas pasiekiamas dėl specialios (paprastai didesnių gabaritų) įkrovimo stotelės, tiekiančios eletromobiliui jau nuolatinę (DC), aukštos įtampos, srovę. Tokiu būdu elektromobilis kraunamas tiesiogiai – be papildomų srovės lygintuvų ir toks principas akivaizdžiai sutrumpina įkrovimo laiką.

Kiek užtrunka įkrauti elektromobilį?

Šiuo metu rinkoje sutinkamus elektromobilius, naudojant tinkamą įkrovimo įrangą, vidutiniškai įkrausite per 3 – 5 valandas arba tik per 60 minučių, priklausomai nuo įkrovimo būdo ir kiek energijos yra likę jūsų elektromobilio baterijoje. Dažniausiai vairuotojai derina abu: spartaus ir optimalaus įkrovimo režimus.

Kaip greitai įkrausite elektromobilį priklausys nuo dviejų faktorių – kiek “talpus” (kokio dydžio) jūsų elektromobilio akumuliatoriaus blokas ir kiek galingą įkroviklį naudosite jam užpildyti.

Kiek kainuoja elektromobilio įkrovimas?

Kainą galima apskaičiuoti padauginus elektromobilio akumuliatoriaus talpą (nurodyta kilovatvalandėmis) iš 1 kWh kainos. Taip sužinosite kiek kainuoja jūsų elektromobilio pilnas įkrovimas. Kilus klausimams susisiekite su mumis

Kaip dažnai reikia krauti elektromobilį?

Elektromobilio akumuliatoriui visada naudingesnis dažnas įkrovimas “vidutinio greitumo” iki 22kW įkrovimo stotelėse, neskubant įkrauti ir minimaliai veikiant elektromobilio baterijų temperatūrą. Dažniausiai tokios stotelės būna įrengiamos namuose.

Elektromobilį rekomenduojame prijungti prie įkrovimo stotelės – pasiekus 20-30% energijos likutį. Geriausia įkrauti tiek, kiek jums reikia, vengiant 100% įkrovimo ir visiško išsikrovimo (0%);

Kaip išsirinkti stotelę tinkamą jums?

Renkantis įkrovimo stotelę svarbiausia pasirinkti tinkamą galingumą (kW). Galingumas parenkamas pagal jūsų automobilio specifikacijas, siekiant maksimaliai optimizuoti įkrovimo laiką.
Taip pat, įkrovimo stotelės galia derinama priklausomai nuo jūsų namo/biuro elektros įvado galios (kitaip tariant – turimų kilovatų rezervo).

Galiojantys ES standartai bei reglamentai griežtai apibrėžia elektromobilių krovimo įrangos privalomąją komplektaciją bei saugos sistemas. Brangesnė įranga paprastai skiriasi moderniu dizainu, integruota vartotojo sąsaja, pavyzdžiui – informacinis ekranas, realiu laiku rodantis įkrovimo duomenis. Taip pat papildomai kainuoja papildoma įranga, kaip stotelės komunikacijos – skirtos stotelių prijungimui ryšio prie tinklų (įkrovimo valdymas ir stebėjimas), specialūs įkrovimo paleidimo užraktai (įkrovimo kortelių skaitytuvas, spynelė, etc.) arba mokėjimo platformų priedai ir sistemos.

Kreipkitės į mus ir mes parinksime jums tinkamiausią elektromobilio įkrovimo stotelės variantą.

Pavėsinės automobiliams
stogine-480x270
IMG_20201218_142630 crop 400
electronamas3-480x270
IMG_20201009_135619 (1) crop

Svajojate apie mažesnes elektros sąskaitas? Tapkite nepriklausomas. Pasigaminkite elektros energiją visiems namų elektros poreikiams padengti. Tai ne tik garantuotai atsiperkanti investicija, bet ir būdas gaminti švarią atsinaujinančią energiją. Įdarbinkite saulę ir pradėkime modernų rytojų.

Vietoje pavėsinėms įprastos stogo dangos sumontuosime saulės modulius ir jūsų pavėsinė alternatyvios elektros gaminimo dalimi. Toks sprendimas leidžia sutaupyti įsigijant dangą pavėsinei bei suteikia pavėsinės stogui išskirtinę išvaizdą.

IMG_20201208_160839
IMG_20200723_151234 (2) crop

Mūsų siūloma įranga tiks visiems rinkoje esantiems elektromobiliams, o įkrovimo procesas yra pilnai automatizuotas.

Elektromobilių įkrovimo sistemas galime įrengti prekybos ir verslo centruose, stovėjimo aikštelėse, viešbučiuose, restoranuose ir kitose vietose.