0 items - 0.00 € 0

Per pastaruosius 2 metus elektromobilių skaičius Lietuvoje išaugo 47% (Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos duomenimis). Kartu su elektromobilių skaičiumi auga ir elektromobilių įkrovimo stotelių poreikis.

Esame pasiruošę išnagrinėti ir jums pasiūlyti geriausią elektromobilio įkrovimo sistemos sprendimą.

Ruošiame elektromobilių įkrovimo stotelių projektus bei siūlome tam reikalingą įrangą.
Homebox Slim

HomeBox Slim įkrovimo stotelė turi Type 2 lizdą kuris gali krauti 1 ar 3 fazėmis bei 16 A ar 32 A, priklausomai nuo galios įvado. HomeBox Slim stotelės naudojamos garažuose, parkavimo aikštelėse ir kitose privačiose vietose.

Homebox Mini

HomeBox mini suprojektuotas, kad būtų paprastas, profesionalus ir kainos atžvilgiu priimtinas kiekvienam vartotojui. Vykdo elektrinių transporto priemonių krovimą iki 7,2 kW. Stotelė gali būti kelių galingumų pasirinktinai: 16 A arba 32 A.

Citycharge V2

CityCharge Double yra vidutinio greitumo, IEC62196 Mode 3 standarto įkrovimo stotelė, suprojektuota eksploatuoti viešose ar komercinėse vietose. Galima krauti du automobilius vienu metu 22 kW galingumu arba pagal įvado galingumą stotelė gali būti silpnesnė: 2 x 11 kW.

CityCharge Mini2

CityCharge Mini2 įkrovimo stotelė klasifikuojama kaip vidutinio greitumo IEC62196 Mode3 standarto, galinti krauti du automobilius vienu metu iki 2×22 kW galingumu. Pagal įvado galingumą stotelė gali būti silpnesnė 2×11 kW.

Pavėsinės automobiliams
stogine-480x270
2462033-480x270
electronamas3-480x270
priekine-sija-is-metalo-karkaso-480x270

Svajojate apie mažesnes elektros sąskaitas? Tapkite nepriklausomas. Pasigaminkite elektros energiją visiems namų elektros poreikiams padengti. Tai ne tik garantuotai atsiperkanti investicija, bet ir būdas gaminti švarią atsinaujinančią energiją. Įdarbinkite saulę ir pradėkime modernų rytojų.

Vietoje pavėsinėms įprastos stogo dangos sumontuosime saulės modulius ir jūsų pavėsinė alternatyvios elektros gaminimo dalimi. Toks sprendimas leidžia sutaupyti įsigijant dangą pavėsinei bei suteikia pavėsinės stogui išskirtinę išvaizdą.

pavesine-570x320
pavesine2-570x320

Mūsų siūloma įranga tiks visiems rinkoje esantiems elektromobiliams, o įkrovimo procesas yra pilnai automatizuotas.

Elektromobilių įkrovimo sistemas galime įrengti prekybos ir verslo centruose, stovėjimo aikštelėse, viešbučiuose, restoranuose ir kitose vietose.