Kalifornijoje įrengta 30 nemokamų, elektromobiliams skirtų įkrovimo stotelių su saulės moduliais.

Dar vienas puikus sprendimas, kaip panaudoti saulės energiją. Electrify America Kalifornijoje pastatė 30 viešų elektromobilių įkrovimo stoteles su saulės moduliais, kuriomis žmonės gali naudotis nemokamai. Stotelėse yra įdiegta ir energijos saugojimo sistema, kuri leidžia įkrauti automobilius esant, bet kokioms oro sąlygom bei nakties metu.

Elektrinių automobilių krovimo tinklas  Electrify America neseniai atidarė 30 viešųjų įkrovimo stotelių su saulės moduliais Kalifornijoje, užmiesčio vietovėse. Šiomis stotelėmis klientai gali naudotis nemokamai.

Kompanija atliko įvairius tyrimus tam, kad nustatyti, kuriose vietose labiausiai praverstų tokios stotelės. Galiausiai, 20 stotelių buvo įrengta sveikatos priežiūros centruose ir šalia mokslo įstaigų. Buvo nustatyta, kad būtent šiose vietose yra idealiausia statyti įkrovimo stoteles dėl pastovaus judėjimo ir ilgo darbo laiko. 

Stotelės yra išdėstytos 24 bendruomenėse ir kiekviena turi po 2 antro lygio įkroviklius. Įkrovimas nėra labai spartus, bet svarbiausia yra tai, kad elektra yra gaunama iš saulės ir yra nemokama. Taip pat, šios stotelės turi integruotą energijos saugyklą, kurioje yra kaupiama dienos metu sukaupta energija. Šios sistemos dėka, įkrovimo stotelės veikia, bet kuriuo paros metu ar apsiniaukus. Šios stotelės yra tikrai puikus sprendimas Electrify America pastatytos įkrovimo stoteles su saulės moduliais suteikia galimybę pasikrauti elektromobilį nemokamai. Siekiama, kad tokių stotelių atsiradimas paskatins žmones dažniau rinktis elektromobilius vietoje įprastų aplinką teršiančių automobilių.

Beam Global, atsinaujinančios energijos technologijų kompanija iš San Diego, pasirūpino 30-ties įkrovimo stotelių su saulės moduliais įrengimu Kalifornijoje. 

Iki metų galo planuojama įrengti dar maždaug 800 panašių stotelių visoje Amerikoje.

Informacija apie įkrovimo stoteles su saulės moduliais iš elecrek.co

Daugiau apie saulės elektrines rasite čia: greenup.lt

Įsigijote elektromobilį? Padėsime išsirinkti geriausią krovimo stotelę jums: https://greenup.lt/elektromobiliu-krovimo-stoteles/

įkrovimo stoteles su saulės moduliais

Skambinti Siųsti užklausą