Atsiskaitymas už elektrą su dvipuse apskaita

Kiekvieną mėnesį skaičiuojamas į tinklą patiekto ir paimto elektros kiekio balansas. Jeigu pagamintas kiekis didesnis nei suvartotas, likutis perkeliamas į tolimesnį mėnesį. Taip elektros kiekis kaupiamas visus metus nuo balandžio 1 dienos iki kovo 31 dienos.

Jeigu suvartotas kiekis yra didesnis nei pagamintas tinkle, tuomet naudojamas anksčiau sukauptas rezervas iš. Jeigu ir šio neužtenka, elektra perkama iš tiekėjo įprasta tvarka.

Visų gaminančių vartotojų elektros apskaita yra automatizuojama ir klientai savo valandinius į ESO tinklus patiekto bei iš tinklus atgauto elektros kiekio rodmenis gali rasti savitarnoje.

Už į tinklus patiektą ir vėliau atsiimtą elektrą atsiskaitoma pagal pasirinktą vieną iš keturių atsiskaitymo būdų:

ESO
 Apskaita

būdų:Plačiau skaitykite: Greenup.lt ESO

Kiekvieną mėnesį skaičiuojamas į tinklą patiekto ir paimto elektros kiekio balansas. Jeigu pagamintas kiekis didesnis nei suvartotas, likutis perkeliamas į tolimesnį mėnesį. Taip elektros kiekis kaupiamas visus metus nuo balandžio 1 dienos iki kovo 31 dienos.Jeigu suvartotas kiekis yra didesnis nei pagamintas tinkle, tuomet naudojamas anksčiau sukauptas rezervas iš. Jeigu ir šio neužtenka, elektra perkama iš tiekėjo įprasta tvarka.Visų gaminančių vartotojų elektros apskaita yra automatizuojama, ir klientai savo valandinius į ESO tinklus patiekto bei iš tinklus atgauto elektros kiekio rodmenis gali rasti savitarnoje.Už į tinklus patiektą ir vėliau atsiimtą elektrą atsiskaitoma pagal pasirinktą vieną iš keturių atsiskaitymo būdų:

Skambinti Siųsti užklausą