10 įdomių saulės energijos sprendimų.

Po vasaros sugalvojome surinkti įdomių saulės energijos sprendimų top 10. Saules energija gali būti panaudojama labai įvairiai ir suderinus technologijas su menu galima gauti itin modernių, stilingų ir įdomių saulės energijos sprendimų. Taigi pateikiame top 10 saulės energijos sprendimų:

10. Dykumoje stovinti skulptūra.saules energija-top10
Šį moderni struktūra saulės energiją priartina prie meno, grožio ir architektūros. Tačiau ji atneša ne tik daugiau kultūros, bet per metus atneš ir apie 10.000 kWh elektros energijos į vietinį tinklą.
saules energija-top10

 

9. Saulės stadionas.
Taivane esantis drakono formos stadionas yra puikus saulės energijos panaudojimo viešose erdvėse pavyzdys. Sukurtas architekto Toyo Ito šis 50.000 vietų stadionas visą savo elektros energiją pasigamina iš 8.844 saulės modulių.

saules energija-top10

8. Saulės gėlės.
Ši instaliacija pastatyta senoje industrinėje aikštelėje Austine, Teksase. Ją sudaro 15 saulės elektrinių, primenančių gėles. Saules energija galima naudoti ir užterštose ir nenaudojamose vietose.

7. Saulės energija aprūpintas dirbtinis augalas.
saules energija-top10Japonų mokslininkų ir inžinierių komanda sukūrė dirbtinį namų augalą su didelio efektyvumo organinėmis saulės celėmis, kurios atrodo kaip lapai. Kiekvienas lankstus lapas turi sudėtingą struktūra, apsaugotą plonu plastikiniu sluoksniu.

6. Saulės energiją naudojantis lėktuvas.saules energija-top10
Solar Impulse – daugeliui žmonių tai perversmas aviacijoje. Šis lėktuvas apskrido visą pasaulį naudodamas tik saules energija.

 

 

5. Saulės dažai.saules energija-top10
Tai dažai, kurių sudėtyje yra nanodalelių, sudarytų iš fotovoltinių komponentų. Šiais dažais galima užtepti ar užpurkšti begalę paviršių ir taip pradėti generuoti nemokamą energiją. Nors ši technologija dar vis laboratorinė, tačiau ji turi labai didelį potencialą komerciniame sektoriuje.

 

4. Saulės piramidės.saules energija-top10
Lunar Cubit – tai saulės moduliais apdengtos piramidės, kurios kartu formuoja atsinaujinančios energijos elektrinę Abu Dabyje. Šios piramidės galėtų ne tik aprūpinti namu Abu Dabyje, bet tarnautų ir kaip nuostabus meno kūrinys, kadangi jos šviečia naktį.

saules energija-top103. Saulės kranas Koačeloje.
Koačelos muzikos festivalyje buvo sukonstruota didelė origami instaliacija, pro kurią į festivalį ėjo tūkstančiai lankytojų, o energiją apšvietimui generavo ant sparnų esantys saulės moduliai.

saules energija-top10

2. Saulės dekoracijos.
Saulės elektrinių menas neturi būtinai būti lauke. Šios instaliacijos yra sukurtos pademonstruoti kaip saulės energija gali suteikti ne tik elektros energiją, bet ir estetiką.

 

 

1. Saulės šiukšliadėžės.saules energija-top10
Šios saulės energiją naudojančios šiukšliadėžės sukurtos, norint sumažinti taršos poveikį miestams. Šiukšliadėžės naudodamos saulės energiją gali suspausti atliekas ir taip talpinti jų daugiau. Dėl to sumažėja aptarnavimo mokesčiai, kuro suvartojimas ir šiltnamio dujos atmostertoje dėl šiukšlių surinkimo sumažinimo net iki 80.

Savo saulės energijos sprendimus galite patikėti mums!
www.greenup.lt

Skambinti Siųsti užklausą