0 items - 0.00 € 0

Greenup.lt tai patyrusių, išsilavinusių ir kompetetingų žmonių komanda. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas yra tvarių technologijų ir inovacijų plėtra vystant ir diegiant prieinamus energijos sprendimus, kuriais kardinaliai pakeisime priėjimą prie energijos Lietuvos ir pasaulio gyventojams. Manome, kad tradiciniai energijos gamybos būdai jau atgyvenę ir teršia ne tik atmosferą, bet ir kenkia visuomenei. Tikime, kad atsinaujinanti energetika yra puikus šios problemos sprendimo būdas. Atsinaujinanti energetika – švari, moderni, efektyvi ir nemokama, pasinaudokite šiais privalumais ir tapkite saulės elektrinės savininku, susisiekite jau dabar: [email protected], +370-625-07807 arba užpildykite trumpą mūsų saulės elektrinės formą ir mes susisieksime su jumis!

Kodėl verta pasirinkti mus?

Klientas yra pats svarbiausias, todėl asmeninis vadybininkas, Jus konsultuos visiškai nemokamai iki kol pasirinksite optimalų saulės elektrinės produktą. Suteikiame bene ilgiausią garantinį laikotarpį Lietuvoje. Turime vieną didžiausių prekių asortimentą. Mūsų komandoje dirba tik ilgą patirtį turintys vadybininkai bei technikai. Atsinaujinanti energetika, elektrinis transportas ir efektyvus energijos vartojimas jau nebėra vien tik mados išraiška, tai vis greičiau tampa protinga ir garantuotai atsiperkančia investicija. Mūsų siūlomi atsinaujinančios energijos sprendimai: saulės baterijos, saulės elektrinės, saulės jėgainės transportui ir kita įranga susijusi su saulės energetika yra prieinami, efektyvūs bei kokybiški. Susisiekite su mumis ir garantuojame, kad liksite patenkinti mūsų darbu.

Susisiekite dabar!

Naudojama įranga.

apie musMes bendradarbiaujame tik su aukščiausiais Europos Sąjungos standartus atitinkančiais tiekėjais. Dirbame su Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos saulės modulių gamyklomis, taigi pas mus įsigytos saulės elektrinės, saulės baterijos ir saulės moduliai bus aukščiausios kokybės. Naudojame tik kokybiškus vokiškus bei austriškus inverterius (įtampos keitiklius), pripažintus visame pasaulyje. Visai savo produkcijai ir darbams suteikiame garantijas, taip užtikriname, kad įsigyjate tik kokybišką įrangą.